Pracownia we Wrocławiu

W weekend 6-7 kwietnia 2019 otwieramy Pracownię Kaligrafii we Wrocławiu!
Adres: Gen. Kazimierza Pułaskiego 20 1b

Program będzie jeszcze uzupełniany o dodatkowe atrakcje 🙂

6.04.2019 (sobota)
Od 12:00 do 17:30 będzie można odwiedzić Pracownię podczas weekendowego spaceru, porozmawiać o kaligrafii, zapoznać się z ofertą warsztatową oraz spróbować swoich sił podczas tworzenia kompozycji ze swoich inicjałów!
Oprócz tego:
15:00 – 17:00 Pokaz Kaligrafii na żywo – PIRO zaprezentuje swoją wersję kaligrafii futurystycznej na dużym formacie
18:00 – 20:30 Warsztaty Brushletteringu z PIRO (wkrótce podamy szczegóły!)

7.04.2019 (niedziela)
12:00 do 17:30 Będziemy czekać na Państwa gotowi do rozmów o nadchodzących warsztatach, sztuce kaligrafii oraz będziemy zachęcać, aby stworzyć kompozycję ze swoich inicjałów przy użyciu różnego rodzaju narzędzi do kaligrafii.
Oprócz tego:
13:00-15:00 Pokaz Kaligrafii na żywo – Akwartone pokaże impresję kaligraficzną na dużym formacie
18:00-20:00 Warsztaty Copperplate z Zuzanną Chróścik Scriptfolium (wkrótce podamy szczegóły!)

Chcemy stworzyć miejsce, w którym stale będą odbywać się warsztaty i spotkania związane ze światem sztuki kaligrafii i gdzie świat w swoim pędzie na chwilę zwolni za sprawą przyłożonej do papieru stalówki.

Zapraszamy do wspólnego pisania!
Zuzanna Chróścik Scriptfolium
PIRO PIRO
Fundacja Sztuka Kaligrafii Anny Jeziornej Szkoła Kaligrafii by Fundacja Sztuka Kaligrafii / Calligraphy School