Indywidualne lekcje kaligrafii

Oto nasza propozycja dla tych wszystkich, zabieganych  i zapracowanych którzy nie są w stanie skorzystać z oferty naszych warsztatów cyklicznych. Cenimy jednak Państwa miłość do sztuki kaligrafii, ręcznego pisania i pięknych piór.
Od pewnego czasu organizujemy w naszej szkole w Krakowie indywidualne lekcje kaligrafii dla dzieci i dla dorosłych oraz rodzinne i przyjacielskie spotkania z kaligrafią.

Lekcje prowadzi Radosław Lasak - kaligraf, nauczyciel kaligrafii z zawodu konserwator kamienia i zabytkowych tynków, pasjonat medalierstwa, falerystyki i sztuki grawerowania (jakże bliskiej kaligrafii). Stale współpracuje z Fundacją Sztuka Kaligrafii i Szkołą Kaligrafii Littera Nova.

Więcej informacji uzyskacie Państwo  pisząc do nas na adres : biuro@szkolakaligrafii.pl
lub dzwoniąc na numer : +48 660 432 976