Kolekcja ślubna – Kamyczki Emmy

Kamyczki Emma

W naszej Manufakturze rozwijamy się w każdym możliwym kierunku kaligraficznym. Ostatnio przyszło nam zapoznać się z rozpowszechniającą się (szczególnie w USA) kaligrafią współczesną. Kroje wywodzące się z tzw. "brushletteringu" podbijają serca coraz szerszemu gronu odbiorców, do którego w dużej mierze można włączyć przyszłe Panny Młode. Strony internetowe jak Pinterest czy Instagram obfitują w inspiracje, wspomagając pomysłowość Młodych Par.

W pracowni trwają właśnie przygotowania związane z nadchodzącym ślubem, na którym kaligrafia będzie jednym z elementów dekoracyjnych. Wielobarwne plastry agatów z wypisanymi imionami gości będą ozdobą stołów weselnych. Będzie to także piękna pamiątka uroczystości!

Pracujemy nad weselną "Kolekcją Emmy", aby wspomóc przyszłych Państwa Młodych przy wyborze dodatków związanych z Wielkim Dniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem, prosimy o kontakt:  biuro@szkolakaligrafii.pl